O NAS

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

 

Kontakt z nami

Witamy na naszej stronie internetowej.

Nasza firma budowlana powstała w 2004 r. i specjalizuje się w organizacji i realizacji inwestycji budowlanych, głównie w budownictwie przemysłowym – zakłady produkcyjne, hale magazynowe, oraz budynki biurowe, socjalne i mieszkaniowe.

Oferta skierowana jest zarówno do Inwestorów budujących tzw. systemem gospodarczym jak i dla Inwestorów oczekujących kompleksowej obsługi.

Organizujemy i prowadzimy inwestycje budowlane od uzyskania pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie, korzystamy tylko z bezpośrednich wykonawców robót budowlanych co pozwala na obniżenia kosztów nawet o 30 %

Realizujemy także inwestycje w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

TANIO I PROFESJONALNIE – to zasada działalności firmy.

Zapewniamy nadzór techniczny – kierownik budowy, inspektor nadzoru, inwestor zastępczy. Oferujemy również wykonywanie przeglądów okresowych budynków.

Firma powstała w 2004 r. i specjalizuje się w realizacji i organizacji inwestycji budowlanych, głównie w budownictwie przemysłowym – zakłady produkcyjne, hale magazynowe, oraz budynki biurowe, socjalne i mieszkaniowe.

Oferta skierowana jest zarówno do Inwestorów budujących tzw. systemem gospodarczym jak i dla Inwestorów oczekujących kompleksowej obsługi. Pod nadzorem firmy “FHU Kalemba” powstało kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, budynki biurowe, socjalne, techniczne, co pozwoliło na uzyskanie dużego doświadczenia w realizacji tego typu obiektów, pozwala to na dostosowanie się i realizację indywidualnych oczekiwań Inwestora – REALIZUJEMY OCZEKIWANIA INWESTORA

Nasze Referencje:

Firma, której możesz zaufać

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,

dostosowując się do jego potrzeb.